Garaż blaszany 4×5 m. w ofercie naszej firmy

Specjalizujemy się w wykonywaniu garaży blaszanych 4×5 m. Jest to najczęściej wybierany rozmiar, pozwalający na swobodne parkowanie dowolnego modelu samochodu osobowego. Najmniejsze przewidziane przez przepisy rozmiary garaży to: 2,2×3 m., które często okazują się niewystarczające. By mieć pewność, że miejsce postojowe będzie wygodne w czasie codziennego użytkowania, warto wybrać nieco większy garaż blaszak 4×5 m. Oferujemy nie tylko możliwość zakupu garaży, ale również ich transport i montaż w wybranym przez Klienta miejscu. 

Garaże 4×5 m. – optymalny wybór dla samochodów osobowych

Rozmaite czynniki przemawiają za wyborem garaży blaszanych 3×5 m. Wyznaczenie miejsca na ich montaż nie jest trudne – najczęściej lokowane są w pobliżu granic działki lub przy elewacji budynku. Oferujemy możliwość wyboru różnych wersji garaży, o odmiennej konstrukcji i kolorystyce. Pozwala to na ich dopasowanie do warunków panujących w ogrodzie oraz ich otoczenia architektonicznego. Nasze garaże 4×5 m. są nie tylko wysoce praktyczne i wytrzymałe, ale również estetyczne.

Garaże 4×5

Garaż blaszak 4×5 m. z naszej oferty może zostać wyposażony w dodatkowe funkcje zwiększające jego użyteczność. Automatyczne sterowanie siłownikami bramy, montaż rynny, dodatkowe warstwy wzmacniające dach to tylko kilka przykładowych opcji. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, które przebiją oferty innych firm. 

Garaż blaszany 4×5 m. to inwestycja na lata, dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych jak i firm budowlanych i deweloperów. Jeśli poszukują Państwo garaży wytrzymałych, solidnie wykonanych oraz odpornych na oddziaływania pogodowe przez wiele lat po ich zamontowaniu – to zapraszamy do składania zamówień. Nasi pracownicy chętnie pomogą sprecyzować Państwa oczekiwania, zaoferują usługi i funkcje dodatkowe oraz pomogą w wyborze najlepszego modelu garażu 4×5 m. Zapraszamy do kontaktu!


Rodzaj garażu

Kolor blachy

Filtr produktów