Garaż Blaszak Podwójny

Garaż blaszany dwustanowiskowy jest dedykowany dla inwestorów poszukujących trwałych, funkcjonalnych, a zarazem ekonomicznych rozwiązań. Garaże tego typu są tańsze i szybsze w budowie niż garaże murowane. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wzniesienia niemal w każdym miejscu, co znacząco zwiększa spektrum ich zastosowania.

Garaż blaszany podwójny skutecznie chroni dwa pojazdy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – wiatrem, deszczem, gradem, śniegiem i zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. Wyposażony w dwie pojedyncze bramy zapewnia wysoki komfort użytkowania – każdy pojazd parkowany jest niezależnie od drugiego, w związku z czym może w każdej chwili opuścić garaż.

Garaż blaszany dwustanowiskowy

W Ultom wszystkie garaże projektujemy i wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania inwestora. To pozwala nam tworzyć rozwiązania funkcjonalne, a zarazem dostoswane do budżetu. Garaż blaszany podwójny możemy wykonać w rozmiarze standardowym lub innym. Zapewniamy również swobodę w zakresie doboru bram garażowych. Montujemy bramy rozwierane oraz uchylne w różnych rozmiarach.

Inwestorów zainteresowanych zamówieniem garażu blaszanego dwustanowiskowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przygotowaniu optymalnego projektu garażu.

Garaże blaszane podwójne na Twojej posesji

Coraz więcej właścicieli domów rodzinnych decyduje się na postawienie garażu blaszanego dwustanowiskowego. Nawet jeśli dysponują Państwo w danym momencie tylko jednym samochodem, istnieje duże prawdopodobieństwo zakup drugiego w przyszłości. Wówczas, będą Państwo posiadać dedykowane dla niego osobne miejscem postojowym.

Ponadto garaże blaszane podwójne oferują większą przestrzeń do przechowywania sprzętów mechanicznych, urządzeń warsztatowych oraz innego wyposażenia. Bez przeszkód można przekształcić swój garaż blaszany podwójny w prywatną pracownię do majsterkowania. 

Większość garaży jednostanowiskowych i tak prędzej lub później ulega rozbudowie. Unikną Państwo takiej sytuacji, jeśli od razu postawią garaż blaszany dwustanowiskowy, którego nie będzie trzeba rozbudowywać w przyszłości. Polecamy obecne w naszej ofercie garaże blaszane podwójne, które stawiamy po najniższych kosztach oraz w najbardziej atrakcyjnych terminach, zgodnie z Państwo dostępnością i życzeniami.