Chciałbyś na swojej posesji, działce lub w firmie zamontować garaż blaszany, wiatę, bramę lub kojec? Firma ULTOM gwarantuje Ci rzetelną, solidną i terminową usługę za rozsądną cenę. 

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, dla której nowoczesność, estetyka i trwałość oferowanych produktów są priorytetem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się w 100 % spełnić oczekiwania klienta, stąd ciągle powiększające się grono zadowolonych z naszych usług zleceniodawców. 

 

Atutem ULTOM-u jest również wysoka jakość stosowanych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, nowoczesne rozwiązania technologiczne i funkcjonalność. Nasz zespół zapewni fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapewniamy profesjonalną poradę i pomoc w wyborze jak najlepszego rozwiązania oraz możliwość wykonania i przesłania poglądowego rysunku zamówionego produktu. 

Jesteśmy elastyczni, dlatego realizujemy nietypowe zlecenia. Konstrukcje stalowe można zamówić w dowolnej szerokości, długości, wysokości, kolorze oraz wybranym spadzie dachu: spad do tyłu lub przodu, spad na bok, dach dwuspadowy, niesymetryczny spad dachu.

Konstrukcja garaży jest stabilna, odpowiednio wzmocniona, wykonana z profili zamkniętych zabezpieczonych środkiem antykorozyjnym co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość użytkowania .

Oprócz tego realizujemy dodatkowo indywidualne zamówienia klientów np. rynny, dach z blachodachówki, blacha trapezowa z warstwą filcu antykondensacyjnego, blacha trapezowa imitująca drewno i inne wg życzenia klienta. Garaż można również doposażyć w automat do bramy uchylnej, okna PCV  lub otwór pod okno a także dodatkowe drzwi wejściowe.

Zapewniamy dostawę oraz bezpłatny i profesjonalny montaż . W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszych produktów zachęcamy do kontaktu. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.