Konstrukcja garażu

Przekrój profila zmkniętego i ceownika

PROFILE STALOWE ZAMKNIĘTE

Konstrukcja garaży wykonana jest z profili zamkniętych o przekroju 80×30 mm, 50×30 mm, 20×40 mm i 60×40 mm. Do produkcji wykorzystujemy również ceowniki o wymiarach 50×50 mm. Grubość ścianki (s) wynosi 2 mm. Wszystkie elementy konstrukcji zabezpieczone są farbą podkładową. Po montażu, elementy konstrykcji należy pomalować farbą nawierzchniową

Opisywane garaże blaszane wykonywane są z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Dzięki temu nasza oferta spełni wymagania najbardziej wymagających. Mocny garaz blaszany jest w pełni odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Mowa tutaj w szczególności o zmiennych temperaturach, wietrze, deszczu, gradzie, śniegu, promieniowaniu słonecznym itd. Garaż blaszak może być bez obaw wyeksponowany na słońce. Nie trzeba obawiać się przedwczesnego zniszczenia, czy też innych ubytków. 

Nasza oferta garaży powstała na bazie wieloletniego doświadczenia. Posiadamy specjalistyczną wiedzę z tej dziedziny, dzięki czemu udało nam się zaprojektować garaże blaszane na długie lata. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą zainwestować raz, a porządnie. Proponowane usługi świadczone są rzetelnie i terminowo, co również stanowi wielką zaletę. 

Firma cały czas się rozwija, a oferta dopasowywana jest do wymagań rynkowych. Galeria umieszczona na stronie pozwala zapoznać się z przykładowymi realizacjami. Garaż blaszany wykonany z ponadprzeciętnie trwałych materiałów wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Przekłada się to na komfort i swobodę eksploatacji. Szeroki wybór garaży sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego. Z przyjemnością pomożemy podczas podejmowania decyzji – wystarczy odwiedzić nasze biuro lub skontaktować się drogą telefoniczną/mailową. Zamknij tą podstronę i przejdź do formularza kontaktowego.

Rodzaje blachy

Porównanie powłoki gładkiej i matowej

Poszycie ścian wykonane jest z blachy trapezowej T-8 (wysokość profilu: 8 mm). Dach pokryty jest blachą trapezową T-14 (wysokość profilu: 14 mm). Standardowa grubość blachy to 0,5 mm. Jako opcję dodatkową oferujemy pokrycie dachu blachodachówką. Przy produkcji wykorzystujemy blachy ocynkowane oraz powlekane.

Blacha powlekana tzw. akrylowa posiada stalowy ocynkowany rdzeń pokryty z wierzchu powłoką z poliestru. Blacha akrylowa dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych. Na uwagę zasługują blachy z powłoką drewnopodobną, których wzór do złudzenia przypomina strukturę drewna.

Okucia i dodatki

Jako uzupełnienie oferty oferujemy dodatkowo obróbkę blacharską naroży i dachu, co znacznie zwiększa walory estetyczne garażu. Dodatkowo, każdy garaż można doposażyć w rynny lub okna PCV.