Domek narzędziowy 

Od wielu lat wyposażamy naszych Klientów w najlepiej wykonane elementy architektury gospodarczej i ogrodowej, wśród których znajduje się domek narzędziowy. Jest to konstrukcja niewielkich rozmiarów, kompaktowa i łatwa do wpasowania w zabudowania znajdujące się na danej działce. Może być wykorzystana w formie standardowego domku narzędziowego, do przechowywania sprzętów o różnych gabarytach i wadze. Może zostać także wykorzystany jako garaż na rowery lub motocykl oraz jako pomieszczenie gospodarcze.

Domek narzędziowy może stanąć w przydomowym ogrodzie, jak również na działce wczasowej lub rekreacyjnej. Może pomieścić zarówno sprzęty gospodarcze, przeznaczone do dbania o porządek na terenie działki, jak również urządzenia i przedmioty rekreacyjne, wykorzystywane do wypoczynku i sportu. Zaletą wyboru naszych domków narzędziowych jest fakt, że ich postawienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a sam montaż przebiega szybko.

W naszej ofercie udostępniamy możliwość wykonania domku narzędziowego na Państwa działce oraz jego sprawnego montażu we wskazanym miejscu. Bez problemu ustalimy optymalną lokalizację domku narzędziowego oraz pomożemy w jego bezpiecznym i stabilnym usadowieniu. Dzięki zastosowaniu specjalnych profili zamkniętych oraz warstw zabezpieczających, wykonane przez nas konstrukcje zachowają swoją przydatność przez okres wielu lat. Stosujemy wyłącznie profile pokryte warstwą podkładową lub ocynkowane, a wszelkie spawy zabezpieczamy dodatkową powłoką ocynku aplikowaną w sprayu. W konstrukcji używamy blachy trapezowe T:14 (dach), blachy trapezowe T:8 (ściany) oraz blachy trapezowe T:18 (drzwi i bramy). Grubość blachy (0,45 mm) gwarantuje jej sztywność i stabilizację całej konstrukcji na długi czas. W zadaszeniu stosujemy warstwę filcu 0,5 mm, a konstrukcje mogą zostać wyposażone w okna uchylne o rozmiarach 80×60 cm. 

Domki narzędziowe w naszej ofercie

Oferowane przez nas domki narzędziowe udostępniamy w wariancie w pełni wykończonym i gotowym do użytku. Domki nie wymagają pomalowania ani impregnacji. Są odporne na rozwój procesów starzenia, nawet bez regularnego stosowania środków konserwujących. Dzięki temu domek może być użytkowany przez wiele lat, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Będzie w wysokim stopniu odporny na wpływ wilgoci, opadów oraz intensywnego promieniowania UV. Oferujemy przy tym krótki czas realizacji zleceń na domki narzędziowe (około 4 tygodni), a na stworzone konstrukcje udzielamy dwuletniej gwarancji. 

Domki narzędziowe możemy pokryć wybraną przez naszych Klientów farbą o odcieniu drewnopodobnym lub z palety RAL. Pozwala to na dopasowanie sposobu wykończenia domku do konkretnego otoczenia, w którym się znajdzie, a także do indywidualnych preferencji przyszłych właścicieli. Domek może doskonale wpasowywać się w otoczenie zieleni, jak również upodobnić się do budynku mieszkalnego, przy którym zostanie zamontowany. Zabudowa gospodarcza nie musi być pozbawiona walorów estetycznych i aranżacyjnych. 

Naszym Klientom gwarantujemy fachową pomoc w doborze domku z blachy drewnopodobnej lub palety RAL do ich ogrodu oraz w przeprowadzeniu montażu i transporcie, które wliczone są w cenę zlecenia. Regularnie obsługujemy Klientów prywatnych oraz biznesowych, którym pomagamy w stworzeniu funkcjonalnej zabudowy drewnianej w ich ogrodzie. Oferujemy przy tym najbardziej konkurencyjne stawki oraz przejrzyste zasady współpracy. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień na interesujące Państwa konstrukcje drewnopodobne, w tym domki narzędziowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu i adresem email, gotowi przyjąć zamówienie oraz zaproponować najkrótszy możliwy termin realizacji usługi. Zapraszamy do kontaktu!

Oprócz domków narzędziowych oferujemy również między innymi nowoczesne garaże, altanki śmietnikowe oraz domki działkowe.