Kojce dla psów są metalowymi, drucianymi lub plastikowymi produktami, w których pies może być trzymany dla bezpieczeństwa lub transportu. Skrzynie dla psów mają na celu odtworzenie naturalnej przestrzeni dla zwierzęcia. Mogą zapewnić im schronienie w domu lub podczas podróży do nowego otoczenia. Nie da się ukryć, że produkty te mają naprawdę wiele zalet. Niewłaściwe użycie może spowodować psychiczne i fizyczne uszkodzenie psa – warto o tym pamiętać. Istnieje wiele rodzajów kojców dla psów.

Solidne plastikowe skrzynki są zwykle bardziej odpowiednie niż inne typy do bezpiecznego podróżowania, na przykład w samolocie. Mogą być również bezpieczniejsi w wypadku samochodowym niż skrzynki z drutem. Wady polegają na tym, że zajmują dużo miejsca i nie składają się do przechowywania. Aluminiowe skrzynie można zamocować lub złożyć. Kilka z ich zalet to: niewielka waga, solidne wykończenie oraz trwałość. Aluminiowe skrzynie nadają się do stosowania w szpitalach weterynaryjnych czy podróżach samochodowych.

Jak zrobić kojec dla psa?

Niektóre skrzynki aluminiowe mają solidne ściany, a niektóre pręty. Skrzynie z prętami mogą być bardziej odpowiednie dla psów, które muszą czuć się komfortowo. Druciane kojce dla psów zwykle można złożyć do przechowywania lub transportu, chociaż może to być trudne. Są one również dość ciężkie. Zapewniają również większy przepływ powietrza dla psa – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Dostępnych jest wiele pokrowców i podkładek, dzięki którym skrzynie są bezpieczne i wygodne. Druciane skrzynki są również popularne na wystawach. Pozwalają one na wyraźne widzenie psa przez widzów, a zdobione szarfy, rozety i wstążki można zawiesić na skrzyni. Zapewniają psu silniejsze poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu zwierzę czuje się bardziej komfortowo. Kojce dla psów odznaczają się także takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Ozdobne skrzynki, wykonane z gotowego drewna, rattanu lub innych niestandardowych materiałów zaprojektowanych tak, aby pasowały do ​​wystroju domu, zwykle nie nadają się do transportu i nie są dobre dla niszczycielskich psów, ale spełniają potrzebę zamknięcia w domu.

Kojce dla psów to również świetna inwestycja. Zapewniając skrzynię swojemu zwierzakowi, pies uczy się gdzie jest jego miejsce. Kupowanie niewłaściwego kojca dla psa może mieć naprawdę wiele wad, więc oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać. Gdy jesteś w sklepie zoologicznym lub kupujesz przez Internet skrzynkę swojego psa musisz zwrócić uwagę na to, aby produkt był wykonany w solidny sposób. Czasem lepiej zapłacić więcej, niż kupić coś co za chwilę się popsuje. Największym błędem, jaki popełniają właściciele psów, wybierając skrzynię jest również to, że jest ona po prostu za duża. Do wyboru jest 5 podstawowych typów skrzyń: skrzynki z drutu, skrzynki z tworzywa sztucznego, skrzynki z miękkimi bokami, skrzynki o dużej wytrzymałości i małe kojce dla psów. Każda z nich ma zalety i wady. 

Jak powinien wyglądać kojec dla psa?

Legowisko dzikiego psa to jego dom – miejsce do spania, schronienia się przed niebezpieczeństwem i wychowania rodziny. Kojec staje się jaskinią twojego psa, gdzie mogą znaleźć komfort. Podstawowym zastosowaniem skrzyni jest szkolenie w domu, ponieważ psy nie lubią brudzić swoich nor. Skrzynia może ograniczyć dostęp do reszty domu – co z całą pewnością jest dużą zaletą. Kojce dla psów to bardzo ciekawe produkty, które są uwielbiane przez tego typu zwierzęta. Nie zostawiaj swojego psa w skrzyni zbyt długo. Pies, który jest chowany przez cały dzień i noc, nie ma wystarczającej ilości ćwiczeń lub interakcji międzyludzkich może popaść w depresję lub czuć lęk. Szczenięta poniżej szóstego miesiąca życia nie powinny przebywać w skrzyni dłużej niż trzy lub cztery godziny dziennie. Tak małe zwierzęta potrzebują czułości ze strony właściciela i naprawdę trzeba o tym pamiętać. To samo dotyczy dorosłych psów szkolonych w domu. Fizycznie starszy pies może to wytrzymać, ale on także potrzebuje przebywać poza kojcem.

Firma zoologiczna zajmuje się sprzedażą doskonałej jakości kojców dla psów. Dzięki temu można znaleźć produkt idealny, który z pewnością spodoba się zwierzakowi. Województwa opolskie oraz wielkopolskie słyną z tego, że w miastach znajdują się specjalne sklepy dla zwierząt. Akcesoria, które są dostępne w takich miejscach są odpowiednio przystosowane dla psów – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Konstrukcja kojców dla psów musi być przede wszystkim bardzo stabilna. Podczas zakupu warto o tym pamiętać. 

Jak wybrać kojec dla dużego i małego psa?

Skrzynia twojego psa powinna być wystarczająco duża, aby zwierzę mogło swobodnie się poruszać. Jeśli twój pies wciąż rośnie, wybierz rozmiar skrzyni, która pomieści go przez większość jego życia. Trening skrzynek może trwać kilka dni lub tygodni, w zależności od wieku psa, temperamentu i przeszłych doświadczeń. Ważne jest, aby pamiętać o dwóch rzeczach podczas treningu skrzynek: skrzynia powinna zawsze kojarzyć się z czymś przyjemnym, a trening powinien odbywać się w serii małych kroków. Umieść skrzynię w obszarze domu, w którym rodzina spędza dużo czasu, na przykład w pokoju rodzinnym. Umieść miękki koc lub ręcznik w skrzyni. Zdejmij drzwi i pozwól psu swobodnie eksplorować skrzynię. Kojce dla psów mogą być również umieszczone w ogrodzie lub na tarasie. 

Przez cały czas obserwuj jak zachowuje się Twój pies. Jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ w ten sposób można zauważyć, czy pies jest szczęśliwy. Upewnij się, że drzwi skrzyni są otwarte i zabezpieczone, aby nie uderzyły twojego psa i nie przestraszyły go. Zachęcaj swojego psa, aby wszedł do skrzyni, upuszczając w pobliżu kilka małych przekąsek. Po wprowadzeniu psa do skrzyni zacznij karmić go regularnymi posiłkami w pobliżu skrzyni. To stworzy przyjemne skojarzenie z kojcem. Po tym, jak Twój pies spożywa regularne posiłki w skrzyni bez oznak strachu lub niepokoju, możesz go tam zamknąć na jakiś czas. W ten sposób zwierzę zrozumie, że jest to jego miejsce i nie musi się bać.

Oferta kojców dla psów jest naprawdę ogromna, dzięki temu każdy znajdzie produkt idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Ogłoszenia pojawiają się dość regularnie. Podczas zamówienia trzeba podać swoje dane osobowe, takie jak na przykład: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Cena takich przedmiotów jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Właśnie dlatego, każdy właściciel psa może sobie pozwolić na taki zakup. 

Druciane skrzynki są dobrze wentylowane i przenośne, choć mogą być nieco ciężkie. Są świetną opcją dla psów, które lubią oglądać swoje otoczenie oraz potrzebują dodatkowego dopływu powietrza. Chociaż nie są to najbardziej atrakcyjne opcje i mogą być głośniejsze niż inne rodzaje skrzyń, skrzynki z drutu są również łatwe do czyszczenia i oferują wyjmowane panele, dzięki czemu szczeniak może rosnąć w takim kojcu. Jest to ogromna zaleta. 

Teraz, gdy zdecydowałeś się na skrzynię, możesz również rozważyć zakup dodatków, aby zwierzę czuło się bardziej komfortowo. Łóżko lub wkładka do skrzyni sprawi, że pies będzie miał wygodne miejsce w którym może odpoczywać oraz spać. Z całą pewnością warto zainwestować w tego typu akcesoria. 

Dlaczego pies potrzebuje kojca?

Kojec dla psów to najlepszy sposób na wyszkolenie szczeniaka lub psa w przyjemnej, a jednocześnie bezpiecznej przestrzeni. Zarządzanie swoim młodym psem w domu, gdy jesteś na zewnątrz lub nawet w środku, może być trudne, nawet przy uważnym sprawdzeniu szczeniąt we wszystkich pokojach. Pozostawienie zwierzaka w spokoju w wyznaczonym przez Ciebie obszarze jest dla niego bezcenne. Kojce dla psów to produkty, które wnoszą wiele dobrego w życiu zwierzęcia. Kojec dla szczeniąt to narzędzie pomagające wychować dobrze psa. Kojce są najważniejszym narzędziem, jeśli nie możesz sobie pozwolić na ciągłe nadzorowanie swojego zwierzaka. 

Kojce dla psów są dostępne w różnych wymiarach, dzięki temu można wybrać produkt, który będzie dopasowany do wzrostu psa. Montaż tego typu akcesoriów jest banalnie prosty, można sobie poradzić z tym samodzielnie – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Musi być wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić podkładkę treningową lub sztuczną trawę, aby pies mógł skorzystać z toalety, nie będąc zbyt blisko miejsca do spania. Obszar łóżka musi być wygodny i nieco inny: spróbuj go przykryć lub oddzielić od reszty akcesoriów, które znajdować się będą w kojcu. 

Bezpieczeństwo to kolejna kwestia, którą producenci znacznie poprawili w ciągu ostatnich lat podczas produkcji dobrej jakości kojców dla psów. Kojec musi pozostać stabilny, mocno przymocowany do podłoża, panele bezpiecznie zamknięte, a brama wyjątkowo bezpieczna. Zarówno klatki dla psów, jak i kojce dla szczeniąt stanowią skuteczne systemy zabezpieczające psy przed różnego rodzaju zagrożeniami. Kojce są idealne dla większych psów i do użytku na zewnątrz. Mogą być umieszczone w ogrodzie, w pobliżu domu. Znana marka sprzętu dla zwierząt oferuje wysokiej jakości kojec dla psów z podwójnym dostępem do drzwi, kotwami gruntowymi i stabilizatorami narożnymi. 

Tego typu akcesoria dla zwierząt są bardzo potrzebne w życiu psów, ponieważ dzięki nim czują się one bezpieczne. Najlepiej jest przedstawić kojec swojemu szczeniakowi od pierwszych tygodni, aby postrzegał je jako część życia. Musisz zwrócić uwagę na usposobienie psa. Zastanów się, na przykład, jak bardzo jest aktywny lub czy ma problemy z lękiem. Jeśli twoje szczenię jest hałaśliwe, potrzebujesz wytrzymałego kojca. Osoba, która pracuje w sklepie zoologicznym, z całą pewnością jest w stanie udzielić ciekawych informacji na temat kojców dla psów. Warto skorzystać z takich porad. 

Kojce dla psów odegrają ważną rolę w życiu zwierzęcia. Przed zakupem trzeba o tym pamiętać. Takie akcesoria muszą być przede wszystkim niesamowicie wygodne dla psa. W kojcach psy mogą się również bawić, więc potrzebują one trochę więcej miejsca. Warto przed zakupem zmierzyć wymiary produktu i zastanowić się czy będzie on odpowiedni dla zwierzęcia. Jest to naprawdę bardzo ważne. Kojce dla psów są również dostępne w różnych kolorach. Wyróżnić można na przykład: szare, czarne lub zielone.

×

Koszyk