Garaże blaszane akrylowe – trwałe i funkcjonalne​

Garaże blaszane to ekonomiczne rozwiązanie: tańsze i szybsze w budowie niż garaże murowane, mogą być wzniesione w niemal każdej miejscu, a zarazem – doskonale chronią pojazdy przed śniegiem, słońcem, gradem czy mrozem. Garaże akrylowe to jeden z najbardziej funkcjonalnych typów blaszaków. Stanowi rozsądne rozwiązanie dla tych, dla których ważna jest cena, ale także wygoda użytkowania oraz trwałość garażu. 

Garaże wykonane są z blachy akrylowej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na warunki atmosferyczne: niskie i wysokie temperatury, lód, śnieg, deszcz, promieniowanie UV. Dodatkowo, konstrukcja garaży powstaje z profili zabezpieczonych specjalnym środkiem antykoryzyjnym. Budujemy wyłącznie z certyfikowanych tworzyw, spełniających rygorystyczne normy. Dzięki temu nasze garaże blaszane akrylowe mogą z powodzeniem spełniać swoją funkcję przez długie lata.

Garaże akrylowe szyte na miarę ​

W Ultom wszystkie garaże przygotowywane są wedle indywidualnego projektu. Zamówiony u nas garaż akrylowy może więc zostać dostosowany do Waszych potrzeb. To Wy decydujesz, jakie rozmiary ma mieć garaż, czy będzie jedno czy dwustanowiskowy albo jaka brama ma zostać zamontowana (tradycyjna rozwierna lub uchylna).

Oferujemy Państwu duże możliwości w zakresie designu, dzięki czemu możecie zamówić garaż akrylowe o wybranej estetyce. Nasza oferta obejmuje blachy matowe oraz gładkie w rozmaitych kolorach (https://ultom-garaze.pl/kolorystyka-blach/). Kolorystykę można dobrać osobno do każdego elementu garażu – może więc cały być utrzymany w jednolitych barwach, ale mieć też ściany, bramę i dach w rozmaitych kolorach.

Garaż blaszany w niskiej cenie ​

Dużą zaletą garaży blaszanych jest ich stosunkowo niska cena – zwłaszcza w porównaniu do obiektów murowanych. Ostateczna cena garażu uzależniona pozostaje od takich czynników jak jego rozmiar, kształt dachu czy rodzaj bramy garażowej. Garaże akrylowe dostępne są w nieco wyższej cenie niż ocynkowane – ze względu na rosnący koszt materiałów – blacha akrylowa jest droższa niż blacha ocynkowana. Warto podkreślić, że dajemy możliwość zakupu ratalnego.

W celu poznania dokładnej wyceny zapraszamy jednak do skontaktowania się z naszym specjalistą.

Garaże akrylowe: projekt, konstrukcja, transport, montaż

Nasza oferta obejmuje nie tylko wyprodukowanie samego garażu, ale także jego transport i montaż. Tym samym istnieje możliwość podpisania od razu jednej umowy i załatwienia wszystkiego w jednym miejscu – od zaprojektowania garażu aż po jego wzniesienie.

Blaszaki (na życzenie klienta) mogą być jednak także samodzielnie odebrane przez zakupującego i zamontowane na własną rękę.