Jak wybrać i zamówić garaż blaszany

Najszybciej i najłatwiej zamówić garaż blaszany telefonicznie. Podczas rozmowy z naszym pracownikiem możecie Państwo określić dokładnie wymagania i przeznaczenie garażu co pozwoli nam zaproponować rozwiązania, które maksymalnie zwiększą funkcjonalność zachowując przy tym estetykę i niepowtarzalny wygląd garażu.

Przygotowaliśmy krótki poradnik, gdzie krok po kroku przedstawiliśmy proces zamówienia garażu blaszanego.

1. Przygotowanie terenu pod garaż blaszany

Montaż garażu odbywa się na podłożu przygotowanym wcześniej przez klienta. Teren pod garaż blaszany lub kojec powinien być wypoziomowany i równy. Zalecane jest zrobienie wylewki betonowej powiększonej o ok. 10-15 cm od wymiarów garażu. Dopuszczalny jest również fundament wzdłuż obrysu garażu lub stopy betonowe (min. 4 na każdym rogu). Więcej…

2. Wymiary garażu

Prócz standardowych wymiarów garaży jedno i dwustanowiskowych wykonujemy konstrukcje na indywidualne zamówienie. W zależności od powierzchni przeznaczonej pod zabudowę czy funkcjonalności garażu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym kryteriom. Przed finalizacją zamówienia wysyłamy Państwu do akceptacji rysunek poglądowy z naniesionymi wymiarami aby wyeliminować ryzyko pomyłki.

3. Rodzaj konstrukcji

Nasze garaże wykonywane są z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Przy produkcji blaszaków wykorzystujemy profile stalowe zamknięte, które nadają sztywność i trwałość konstrukcji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profile stalowe malowane jak również ocynkowane.

4. Spadek dachu

Standardowo dach pokryty jest blachą wzmocnioną blachą trapezową o profilu T-14 jednak za dodatkową opłatą istnieje możliwość pokrycia dachu blachodachówką.
Spadek dachu

Spad na tył

Spad na przód

Spadek dachu

Spad na lewo

Spadek dachu

Spad na prawo

Spadek dachu

Dwuspadowy lewo/prawo

Spadek dachu

Dwuspadowy przód/tył

5. Rodzaj bramy wjazdowej

Oferujemy bramy dwuskrzydłowe (otwierane na boki) oraz bramy uchylne (na sprężynach, otwierane do góry). Niezależnie od wybranego wariantu, każda brama wyposażona jest w zamek oraz komplet kluczy. Dodatkowo, poszerzyliśmy naszą ofertę o napęd automatyczny do bram uchylnych.

Odtwórz wideo

6. Kolor blachy

Oferujemy Państwu duże możliwości w zakresie designu, dzięki czemu możecie zamówić garaż akrylowe o wybranej estetyce. Nasza oferta obejmuje blachy matowe oraz gładkie w rozmaitych kolorach (https://ultom-garaze.pl/kolorystyka-blach/). Kolorystykę można dobrać osobno do każdego elementu garażu – może więc cały być utrzymany w jednolitych barwach, ale mieć też ściany, bramę i dach w rozmaitych kolorach.

7. Dodatki i modyfikacje

Szeroki wybór dodatków nie tylko zwiększa walory estetyczne garażu  a przede wszystkim wpływa na komfort i wygodę użytkowania. Za dodatkową opłatą, każdy garaż można doposażyć w następujące dodatki:

Okno uchylne

Okno

Uchylne okno pcv dostępne w 3 rozmiarach

Dodatkowe drzwi wejściowe

Dodatkowe drzwi

Dodatkowe drzwi wejściowe w jednej ze ścian

Napęd do bramy uchylnej

Napęd do bramy

Napęd do bramy uchylnej lub przystosowanie bramy pod automat

Blacha z filcem

Blacha z filcem

Blacha dachowa z warstwą filcu antykondensacyjnego

Blachodachówka

Blachodachówka

Dach z blachodachówki zamiast blachy trapezowej

Rynny

Rynny

Rynny pcv w wybranym kolorze

8. Dostawa i płatność

Nasza oferta obejmuje nie tylko wyprodukowanie samego garażu, ale także jego transport i montaż. Tym samym istnieje możliwość podpisania od razu jednej umowy i załatwienia wszystkiego w jednym miejscu – od zaprojektowania garażu aż po jego wzniesienie. Blaszaki (na życzenie klienta) mogą być jednak także samodzielnie odebrane przez zakupującego i zamontowane na własną rękę. Oferujemy płatność przelewem jak gotówką za pobraniem – w takim przypadku, płatność odbywa się na miejscu po zakończonym montażu. Nasze garaże można kupić na dogodne raty. Skontaktuj się z nami o poznaj szczegóły.

×

Koszyk