Jaki garaż blaszany wybrać?

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu garaży blaszanych o różnym wymiarze i konstrukcji. Mogą Państwo wybierać pomiędzy konkretnymi gotowymi modelami oraz zgłaszać własne oczekiwania. Oferujemy możliwość dopasowania naszych garaży do możliwości Państwa działki oraz indywidualnych potrzeb. Rozmiar garażu, typ wykorzystanych materiałów, typ konstrukcji, sposób sterowania bramą – to tematy, które znamy na wskroś. 

 

Nasz garaże mogą oferować także dodatkowe funkcje, usprawniające korzystanie z nich na co dzień. Mogą również pełnić funkcje warsztatu, składu narzędziowego, przybudówki oraz inną dowolnie przez Państwa wybraną. Nasze usługi świadczymy na terenie niemal całej Polski, zarówno względem klientów prywatnych jak i przedsiębiorców, deweloperów, inwestorów. Pomagamy w ustaleniu zapotrzebowania na przestrzeń garażową oraz pomagamy w wyborze optymalnego rozwiązania. Gwarantujemy pełne zadowolenie z wyboru naszych usług oraz fachowe doradztwo w związku z użytkowaniem garażu oraz jego konserwacją w przyszłości.

Jak wybrać i zamówić garaż blaszany

Najszybciej i najłatwiej zamówią Państwo garaż blaszany telefonicznie. Podczas rozmowy z naszym pracownikiem mogą Państwo przedstawić swoje wymagania i określić zamierzony sposób wykorzystania garażu. Na tej postawie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, które zapewni maksymalną funkcjonalność. Dopasujemy także garaż pod kątem estetyki jego otoczenia i typu elewacji budynku, przy którym stanie. 

Poniżej prezentujemy krótki poradnik, w którym krok po kroku przedstawiamy proces zamawiania garażu blaszanego.

1. Przygotowanie terenu pod garaż blaszany

Montaż garażu odbywa się na przygotowanym wcześniej podłożu przygotowanym. Teren pod garaż blaszany powinien być wypoziomowany, równy i oczyszczony. Zalecane jest zrobienie wylewki betonowej, powiększonej o ok. 10-15 cm od wymiarów podstawy garażu. Dopuszczalny jest również fundament położony wzdłuż obrysu garażu lub w formie stopów betonowych (min. 4 na każdym rogu). 

2. Wymiary garażu

Prócz standardowych wymiarów garaży jedno i dwustanowiskowych, wykonujemy także odmienne konstrukcje, na indywidualne zamówienie. Uwzględniamy oczekiwania dotyczące powierzchni garażu, jego sposobu wykorzystania i innych oczekiwanych funkcjonalności. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym kryteriom. Przed finalizacją zamówienia wysyłamy Państwu do akceptacji rysunek poglądowy z naniesionymi wymiarami, aby wyeliminować ryzyko pomyłki.

3. Rodzaj konstrukcji

Nasze garaże wykonywane są z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Przy produkcji blaszaków wykorzystujemy profile stalowe zamknięte, które zwiększają sztywność całej konstrukcji oraz czynią ją trwałą na lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profile stalowe malowane jak również ocynkowane.

4. Spadek dachu

Standardowo dach pokryty jest wzmocnioną blachą trapezową o profilu T-14. Jest to rozwiązanie najczęściej wybierane i w pełni wystarczające. Jednak za dodatkową opłatą istnieje możliwość pokrycia dachu blachodachówką, o zwiększonej wytrzymałości.

Spadek dachu

Spad na tył

Spad na przód

Spadek dachu

Spad na lewo

Spadek dachu

Spad na prawo

Spadek dachu

Dwuspadowy lewo/prawo

Spadek dachu

Dwuspadowy przód/tył

5. Rodzaj bramy wjazdowej

Oferujemy bramy dwuskrzydłowe (otwierane na boki) oraz bramy uchylne (mocowane na sprężynach, otwierane do góry). Niezależnie od wybranego wariantu, każda brama wyposażona jest w zamek oraz komplet kluczy. Dodatkowo, poszerzyliśmy naszą ofertę o napęd automatyczny do bram uchylnych, który pozwala na sterowanie ich ustawieniem z pozycji kierowcy pojazdu. 

Odtwórz film na temat Ultom Garaże

6. Kolor blachy

Oferujemy Państwu duże możliwości w zakresie designu, w tym przede wszystkim garaże akrylowe o dowolnie wybranej estetyce. Nasza oferta obejmuje blachy matowe oraz gładkie w rozmaitych odcieniach (https://ultom-garaze.pl/kolorystyka-blach/). Kolorystykę można dobrać osobno do każdego elementu garażu: jego ścian, bramy, dachu. W ten sposób może powstać indywidualnie ustalony przez Państwa projekt. 

7. Dodatki i modyfikacje

Szeroki wybór dodatków nie tylko zwiększa walory estetyczne garażu  a przede wszystkim wpływa na komfort i wygodę użytkowania. Za dodatkową opłatą, każdy garaż można doposażyć w następujące dodatki:

Okno uchylne

Okno

Uchylne okno pcv dostępne w 3 rozmiarach

Dodatkowe drzwi wejściowe

Dodatkowe drzwi

Dodatkowe drzwi wejściowe w jednej ze ścian

Napęd do bramy uchylnej

Napęd do bramy

Napęd do bramy uchylnej lub przystosowanie bramy pod automat

Blacha z filcem

Blacha z filcem

Blacha dachowa z warstwą filcu antykondensacyjnego

Blachodachówka

Blachodachówka

Dach z blachodachówki zamiast blachy trapezowej

Rynny

Rynny

Rynny pcv w wybranym kolorze

8. Dostawa i płatność

Oferujemy nie tylko możliwość stworzenia garażu dopasowanego do Państwa potrzeb, ale również jego transport i montaż we wskazanym miejscu. Skorzystanie z kompletu usług pozwala obniżyć ostateczną cenę. Zamiast wybierać zewnętrzną firmę transportową, lepiej zdać się na naszą kompleksową pomoc. Uwzględniamy jednak wszystkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego na Ich życzenie nasze blaszaki można samodzielnie odebrać i zamontować. 

Przyjmujemy płatność przelewem oraz gotówką za pobraniem. W tym przypadku, płatność odbywa się na miejscu realizacji usługi, po zakończonym montażu. Nasze garaże można kupić na dogodne raty. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą aby poznać szczegóły oferty oraz złożyć zamówienie.