Domki działkowe to ważna część naszej oferty, którą kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych jak i biznesowych. Niezależnie, czy szukasz domku działkowego do postawienia w swoim ogrodzie, czy też pragniesz wykorzystać go na działce rekreacyjno-wczasowej, z pewnością nasza oferta okaże się wyborem trafionym. Nasze domki działkowe mogą zostać wykorzystane w różny sposób, w formie domku wczasowego, a także gospodarczego, magazynku lub dodatkowej przestrzeni o dowolnie wybranej funkcji. 

Domki działkowe wykonujemy w sposób stabilny i wytrzymały, gwarantujący ich wieloletnie przystosowanie do wykorzystania. Pokrywamy je warstwą emalii ochronnej, zabezpieczającej przed niszczącym wpływem wilgoci oraz promieniowaniem UV. W konstrukcji stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały, solidnie wykonane profile zamknięte oraz inne rozwiązania gwarantujące największą odporność na upływ czasu. Wszystkie zastosowanie profile zabezpieczamy podkładem lub warstwą ocynku, a w przypadku spawów aplikujemy specjalne warstwy zabezpieczającego ocynku w formie sprayu. W konstrukcji stosujemy blachy trapezowe T:14 (dach), blachy trapezowe T:8 (ściany) oraz blachy trapezowe T:18 (drzwi i bramy). Grubość blachy (0,45 mm) gwarantuje jej sztywność i stabilizację całej konstrukcji. W zadaszeniu stosujemy warstwę filcu 0,5 mm, a domek może zostać wyposażony w okna uchylne o rozmiarach 80×60 cm. Wybierając nasze domki działkowe zyskujesz konstrukcję odporną na zmienne warunki atmosferyczne, która bez przeszkód przetrwa wiele lat. 

Wszystkie domki działkowe wykonujemy z troską o ich atrakcyjną prezencję oraz walory estetyczne. Zależy nam, by domki działkowe stały się nie tylko przestrzenią funkcjonalną i praktyczną, ale również ozdobą w Państwa ogrodzie. Dlatego udostępniamy możliwość zamówienia domków działkowych wykończonych w różny sposób, w tym także pokrytych farbą o dowolnie wybranym odcieniu. Chętnie przygotujemy domki działkowe w kolorach drewno-podobnych jak również innych barwach z palety RAL. Dzięki temu mają Państwo możliwość swobodnego dopasowania zamawianego domku do własnych preferencji oraz krajobrazu działkowego, którego częścią domek się stanie. 

Nasza oferta – domki działkowe w najlepszej cenie

Domek działkowy to konstrukcja o uniwersalnym zastosowaniu i rozmaitych funkcjach. W naszej firmie dokładamy starań, by wszystkie tworzone domki odpowiadały na indywidualne zapotrzebowanie osób zamawiających. Dlatego ofertę domków działkowych udostępniamy wraz z usługą montażu, którą szybko i profesjonalnie realizujemy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu domków działkowych na różnego typu podłożach i gruntach. Doskonale wiemy jak stworzyć stabilne podstawy oraz jak zamocować konstrukcję domku w sposób przeciwdziałający jego uszkodzeniu w przyszłości. 

Ofertę domków wczasowych kierujemy do odbiorców prywatnych oraz biznesowych z terenu całej Polski. Niezależnie czy domek zostanie wykorzystany w celu składowania narzędzi, czy też jako element zabudowy komercyjnej, chętnie podejmiemy się jego wykonania! Oferujemy przy tym najbardziej konkurencyjne stawki, dopasowane do potrzeb różnych grup odbiorców oraz ich możliwości finansowych. Każdy domek działkowy jest objęty 2-letnią gwarancją, a czas potrzebny na jego przygotowanie, transport i montaż wynosi średnio 4 tygodnie. 

Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia na interesujący Państwa wariant domku oraz w celu uzyskania szczegółowych informacji. Chętnie przyjmiemy Państwa zlecenie oraz zaproponujemy najszybszy termin jego realizacji. Nasi doradcy pomogą w podjęciu właściwego wyboru oraz zaproponują najlepsze warunki współpracy. Gwarantujemy, że wykonane domki działkowe staną się funkcjonalnym dodatkiem w zabudowie ogrodowej. 

W naszej ofercie znajdują się również domki narzędziowe oraz nowoczesne garaże i altanki śmietnikowe.