Garaże blaszane ocynkowane – najtańsza opcja

Garaże blaszane ocynkowane to rozwiązanie, którego największymi zaletami są: atrakcyjna cena oraz szybkość wyprodukowania i zamontowania konstrukcji. W przeciwieństwie do budynków murowanych, nie potrzeba zgody na ich wzniesienie, nie muszą też spełniać tak rygorystycznych norm budowlanych. Garaże tego typu wykonywane są z taniej blachy ocynkowanej. Konstrukcja powstaje na bazie profili zamkniętych, zabezpieczonych farbą podkładową – co zwiększa ich trwałość. Takie blaszaki można wyprodukować i zamontować w stosunkowo krótkim czasie. W zakresie dostarczanych przez nas usług leży nie tylko produkcja garaży, ale także transport i montaż. 

Garaże z blachy ocynkowanej – kiedy warto je wybrać?

Garaże blaszane sprawdzają się przede wszystkim jako garaże na budowę lub pomieszczenia gospodarcze. Mogą oczywiście również służyć w roli miejsca do parkowania samochodu – skutecznie zabezpieczają pojazdy przed deszczem, śniegiem czy gradem. To dobry wybór, jeśli zależy Ci na tym, aby koszt garażu był jak najniższy, a budowa szybka.

Jeśli jednak to cena nie jest podstawowym kryterium wyboru, lepiej zdecydować się na garaż akrylowy. W celu porównania budżetu potrzebnego na budowę garaży ocynkowanych, a akrylowych lub drewnopodobnych, zapraszamy do naszego sklepu (gdzie prezentujemy przykładowe kosztorysy garaży o konkretnych wymiarach i rozwiązaniach).

Garaże blaszane ocynkowane - estetyka

Garaże z blachy ocynkowanej cechują się bardzo prostą estetyką. Wszystkie elementy (dach, ściany, brama) mają charakterystyczny, srebrzysty (metaliczny) kolor. Efekt możliwy do uzyskania można obejrzeć w naszej galerii, w której zamieściliśmy kilka wykonanych przez nas dotąd projektów. W przypadku designu tego rodzaju garaży blaszanych nie ma zbyt dużego wyboru – blacha zawsze ma ten sam kolor (alternatywą jest garaż blaszany akrylowy lub drewnopodobny, dające nieco większe możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie estetyki do indywidualnych potrzeb). 

Jeśli jednak to cena nie jest podstawowym kryterium wyboru, lepiej zdecydować się na garaż akrylowy. ​W celu dokonania zamówienia na garaże blaszane z blach ocynkowanych, zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Przeanalizuje on możliwości realizacji oraz przygotuje wycenę produktu.