Garaże blaszane ocynkowane – najtańsza opcja

Garaże blaszane ocynkowane to rozwiązanie, którego największymi zaletami są: atrakcyjna cena oraz szybkość wyprodukowania i zamontowania konstrukcji. W przeciwieństwie do budynków murowanych, nie potrzeba zgody na ich wzniesienie, nie muszą też spełniać tak rygorystycznych norm budowlanych. Garaże tego typu wykonywane są z taniej blachy ocynkowanej. Konstrukcja powstaje na bazie profili zamkniętych, zabezpieczonych farbą podkładową – co zwiększa ich trwałość. Takie blaszaki można wyprodukować i zamontować w stosunkowo krótkim czasie. W zakresie dostarczanych przez nas usług leży nie tylko produkcja garaży, ale także transport i montaż. 

Garaże z blachy ocynkowanej – kiedy warto je wybrać?

Garaże blaszane sprawdzają się przede wszystkim jako garaże na budowę lub pomieszczenia gospodarcze. Mogą oczywiście również służyć w roli miejsca do parkowania samochodu – skutecznie zabezpieczają pojazdy przed deszczem, śniegiem czy gradem. To dobry wybór, jeśli zależy Ci na tym, aby koszt garażu był jak najniższy, a budowa szybka.

Jeśli jednak to cena nie jest podstawowym kryterium wyboru, lepiej zdecydować się na garaż akrylowy. W celu porównania budżetu potrzebnego na budowę garaży ocynkowanych, a akrylowych lub drewnopodobnych, zapraszamy do naszej zakładki cennik (gdzie prezentujemy przykładowe kosztorysy garaży o konkretnych wymiarach i rozwiązaniach).

Garaże blaszane - estetyka

Garaże z blachy ocynkowanej cechują się bardzo prostą estetyką. Wszystkie elementy (dach, ściany, brama) mają charakterystyczny, srebrzysty (metaliczny) kolor. Efekt możliwy do uzyskania można obejrzeć w naszej galerii, w której zamieściliśmy kilka wykonanych przez nas dotąd projektów. W przypadku designu tego rodzaju garaży blaszanych nie ma zbyt dużego wyboru – blacha zawsze ma ten sam kolor (alternatywą jest garaż blaszany akrylowy lub drewnopodobny, dające nieco większe możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie estetyki do indywidualnych potrzeb). 

Jeśli jednak to cena nie jest podstawowym kryterium wyboru, lepiej zdecydować się na garaż akrylowy. ​W celu dokonania zamówienia na garaże blaszane z blach ocynkowanych, zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem. Przeanalizuje on możliwości realizacji oraz przygotuje wycenę produktu. 

Kolorystyka blach

Bogaty wybór kolorów blachy dla najbardziej wymagających klientów

Informacje techniczne

Szczegółowe informacje na temat materiałów użytych do produkcji

Nasze ogłoszenia

Najpopularniejsze produkty w atrakcyjnych cenach

Zamknij
×

Koszyk