Podstawą naszej oferty są solidne garaże blaszane, które produkowane są z wysokojakościowych materiałów. Każdy blaszak powstaje w oparciu o indywidualny projekt. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jako sprawdzony producent proponujemy blaszane garaże wysokiej jakości, dlatego cieszą się  one ogromnym zainteresowaniem. Ich zaletą jest wzmocniona konstrukcja, która przetrwa nawet najcięższe warunki eksploatacji. Garaże metalowe to idealna opcja zarówno dla przedsiębiorstw z wielu różnych branż, jak i klientów indywidualnych. 

Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że z chęcią podejmiemy się nawet najtrudniejszego projektu. Cena uzależniona jest od typu konstrukcji, a także jej rozmiarów. Szczegóły udzielane są w wiadomościach mailowych lub drogą telefoniczną. Zachęcamy również do tego, aby odwiedzić nasze biuro. Nasza firma jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się na rynku. Wszystkie oferowane przez nas garaże blaszane są zgodne z aktualnie obowiązującymi standardami.

Poszycie garażu stanowi blacha ocynkowana I gatunku. Doskonale sprawdzają się jako garaże na budowę lub pomieszczenia gospodarcze.

Garaże wykonane z blachy powlekanej w wielu wariantach kolorystycznych. W ofercie blacha matowa lub gładka (odbijająca światło).

Garaże w tej wersji kolorystycznej posiadają konstrukcję z profili zamkniętych oraz okucia naroży i dachu w standardzie.

Szeroki wybór dodatków nie tylko zwiększa walory estetyczne garażu  a przede wszystkim wpływa na komfort i wygodę użytkowania. Za dodatkową opłatą, każdy garaż można doposażyć w następujące dodatki i modyfikacje:

Okno

Uchylne okno pcv dostępne w 2 rozmiarach

Dodatkowe drzwi

Dodatkowe drzwi wejściowe w jednej ze ścian

Napęd do bramy

Napęd do bramy uchylnej lub przystosowanie bramy pod automat

Blacha z filcem

Blacha dachowa z warstwą filcu antykondensacyjnego

Blachodachówka

Dach z blachodachówki zamiast blachy trapezowej

Rynny

Rynny pcv w wybranym kolorze

Automatyczny napęd do bram garażowych

Szybkie i wygodne otwieranie bramy garażowej za pomocą pilota.

Proponowana przez nas automatyczna brama garażowa bazuje na doskonałej jakości komponentach. Sprawia to, że jest ona bezawaryjna. Posiada zabezpieczenie przed nagłą utratą zasilania. W takim przypadku brama zamienia się w zwykłe drzwi przesuwne, a my możemy zamknąć ją ręcznie.

Filtr

Koniec treści

Nie ma więcej stron do załadowania

Zamknij
×

Koszyk