Podstawą naszej oferty są solidne garaże blaszane, które produkowane są z wysokojakościowych materiałów. Każdy blaszak powstaje w oparciu o indywidualny projekt. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jako sprawdzony producent proponujemy blaszane garaże wysokiej jakości, dlatego cieszą się  one ogromnym zainteresowaniem. Ich zaletą jest wzmocniona konstrukcja, która przetrwa nawet najcięższe warunki eksploatacji. Garaże metalowe to idealna opcja zarówno dla przedsiębiorstw z wielu różnych branż, jak i klientów indywidualnych.

Wśród licznych zalet garaży blaszanych na uwagę z pewnością zasługuje:

  • konkurencyjna cena garażu blaszanego,
  • duża swoboda w zakresie projektu przestrzeni garażowej,
  • szybki montaż,
  • możliwość postawienia garażu w niemal każdym miejscu, także tam, gdzie z przyczyn technicznych wzniesienie garażu murowanego jest niemożliwe.

Garaże blaszane to doskonała alternatywa dla osób poszukujących rozwiązań tymczasowych i docelowych. Jako producent garaży blaszanych z wieloletnim doświadczeniem inwestorom poszukującym rozwiązań tymczasowych polecamy przede wszystkim garaże ocynkowane. Tam, gdzie planowana jest dłuższa eksploatacja obiektu polecamy garaże drewnopodobne lub blaszane akrylowe.

Garaż blaszany na wymiar – dostępne modele od producenta

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania inwestorów dostarczamy garaże blaszane na wymiar w wielu wariantach. Nasza oferta obejmuje m.in. garaże blaszane dwustanowiskowe i jednostanowiskowe, jak również garaże blaszane dwuspadowe. Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy garaż blaszany na wymiar, niezależnie od wybranego projektu i systemu wykończenia. Nasz garaż dwustanowiskowy to konstrukcja odznaczająca się funkcjonalnym charakterem oraz stabilną konstrukcją gwarantującą wieloletnie użytkowanie.

Garaże blaszane – elastyczna oferta i korzystna cena

Nasza oferta jest na tyle elastyczna, że z chęcią podejmiemy się nawet najtrudniejszego projektu. Cena uzależniona jest od typu konstrukcji, a także jej rozmiarów. Czynnikiem decydującym o finalnym koszcie inwestycji jest również wybrany materiał – oferujemy garaże blaszane w różnych przedziałach cenowych. Szczegóły udzielane są w wiadomościach mailowych lub drogą telefoniczną. Zachęcamy również do tego, aby odwiedzić nasze biuro. Nasza firma jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się na rynku. Każdy oferowany przez nas garaż blaszany jest zgodny z aktualnie obowiązującymi standardami. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby i oczekiwania Klientów w zakresie oferowanych konstrukcji. Realizujemy projekty garaży jedno i dwustanowiskowych z bramami uchylnymi i rozwiernymi.

Poszycie garażu stanowi blacha ocynkowana I gatunku. Doskonale sprawdzają się jako garaże na budowę lub pomieszczenia gospodarcze.

Garaże wykonane z blachy powlekanej w wielu wariantach kolorystycznych. W ofercie blacha matowa lub gładka (odbijająca światło).

Garaże w tej wersji kolorystycznej posiadają konstrukcję z profili zamkniętych oraz obróbki blacharskie naroży i dachu w standardzie.

Wybierz dodatkowe wyposażenie do garażu zgodnie z potrzebami

Szeroki wybór dodatków nie tylko zwiększa walory estetyczne garażu  a przede wszystkim wpływa na komfort i wygodę użytkowania. Za dodatkową opłatą, każdy garaż blaszany można doposażyć w następujące dodatki i modyfikacje:

Okno uchylne

Okno

Uchylne okno pcv dostępne w 2 rozmiarach

Dodatkowe drzwi wejściowe

Dodatkowe drzwi

Dodatkowe drzwi wejściowe w jednej ze ścian

Napęd do bramy uchylnej

Napęd do bramy

Napęd do bramy uchylnej lub przystosowanie bramy pod automat

Blacha z filcem

Blacha z filcem

Blacha dachowa z warstwą filcu antykondensacyjnego

Blachodachówka

Blachodachówka

Dach z blachodachówki zamiast blachy trapezowej

Rynny

Rynny

Rynny pcv w wybranym kolorze

Automatyczny napęd do bram garażowych

Szybkie i wygodne otwieranie bramy garażowej za pomocą pilota.

Proponowana przez nas automatyczna brama garażowa bazuje na doskonałej jakości komponentach. Sprawia to, że jest ona bezawaryjna. Posiada zabezpieczenie przed nagłą utratą zasilania. W takim przypadku brama zamienia się w zwykłe drzwi przesuwne, a my możemy zamknąć ją ręcznie.

Zamów gotowy garaż blaszany z naszego sklepu!​

Garaże blaszane - cennik i tabela z wymiarami

Produkowane przez nas garaże zawsze powstają w oparciu o indywidualny projekt, dostosowany do wymagań konsumenta. Ich cena w dużej mierze pozostaje więc zmienna: uzależniona od potrzeb konkretnego inwestora i zastosowanych rozwiązań. Poniżej prezentujemy przykładowy cennik, w którym znajdą Państwo informacje na temat przybliżonej ceny, jaką mogą mieć konkretne garaże. Warto pamiętać, że na to, ile ostatecznie będzie kosztował garaż blaszany, mają wpływ koszty związane także między innymi z transportem czy przygotowaniem terenu oraz wprowadzaniem ewentualnych modyfikacji na życzenie klienta (na przykład wycięcie dodatkowo otworu okiennego, czy droższy kolor blachy np. złoty dąb). Dlatego garaże blaszane zawsze są wyceniane indywidualne. W celu poznania dokładnej ceny, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym pracownikiem.

Wymiar (m)Rodzaj dachuKolor blachyRodzaj bramyLiczba bram garażowychCenaOpcjonalnie: brama uchylna – cena
3x5spad do tyłuocynkdwuskrzydłowa1

od 3000 zł

+500 zł
3x5spad do tyłu akryldwuskrzydłowa1

od 4900 zł

+500 zł

3x5

spad do tyłu

drewnopodobny

dwuskrzydłowa

1

od 5200 zł

+ 500 zł

3x5

dwuspadowy

ocynk

dwuskrzydłowa

1

od 3900 zł

+500 zł

3x5dwuspadowyakryldwuskrzydłowa1

od 8200 zł

+500 zł
3x5dwuspadowydrewnopodobnydwuskrzydłowa1

od 5500 zł

+500 zł
Wymiar (m)Rodzaj dachuKolor blachyRodzaj bramyLiczba bram garażowychCenaOpcjonalnie: brama uchylna – cena
4x5spad do tyłuocynkdwuskrzydłowa1

od 4350 zł

+500 zł
4x5spad do tyłuakryldwuskrzydłowa1

od 5300 zł

+500 zł
4x5spad do tyłudrewnopodobnydwuskrzydłowa1

od 5650 zł

+500 zł
4x5dwuspadowyocynkdwuskrzydłowa1

od 4500 zł

+500 zł
4x5dwuspadowyakryldwuskrzydłowa1

od 5500 zł

+500 zł
4x5dwuspadowydrewnopodobnydwuskrzydłowa1

od 5850 zł

+500 zł
Wymiar (m)Rodzaj dachuKolor blachyRodzaj bramyLiczba bram garażowychCenaOpcjonalnie: brama uchylna – cena za 1 szt.
6x5spad do tyłuocynkdwuskrzydłowa2

od 7330 zł

+500 zł
6x5spad do tyłuakryldwuskrzydłowa2

od 8750 zł

+500 zł
6x5spad do tyłudrewnopodobnydwuskrzydłowa2

od 9250 zł

+500 zł
6x5dwuspadowyocynkdwuskrzydłowa2

od 7650 zł

+500 zł
6x5dwuspadowyakryldwuskrzydłowa2

od 9200 zł

+500 zł
6x5dwuspadowydrewnopodobnydwuskrzydłowa2

od 10350 zł

+500 zł
Wymiar (m)Rodzaj dachuKolor blachyRodzaj bramyLiczba bram garażowychCenaOpcjonalnie: brama uchylna – cena za 1 szt.
7x7spad do tyłuocynkdwuskrzydłowa2

od 9900 zł

+500 zł
7x7spad do tyłuakryldwuskrzydłowa2

od 12200 zł

+500 zł
7x7spad do tyłudrewnopodobnydwuskrzydłowa2

od 13100 zł

+500 zł
7x7dwuspadowyocynkdwuskrzydłowa2

od 10400 zł

+500 zł
7x7dwuspadowyakryldwuskrzydłowa2

od 12930 zł

+500 zł
7x7dwuspadowydrewnopodobnydwuskrzydłowa2

od 14900 zł

+500 zł

Garaże z blachy - cena i wymiary

Cena za garaż blaszany uzależniona jest przede wszystkim od takich czynników, jak wymiar (najpopularniejszy garaż blaszany 3×5 jest tańszy niż 7×7), rodzaj dachu, bramy, liczby bram garażowych oraz kolorystyki blachy (np. kolor złoty dąb czy wiśniowy). Garaże blaszane pod względem kosztowym są bardziej atrakcyjne niż murowane – cena garaży tego typu pozostaje dużo niższa, a dodatkowo, budowa jest szybsza i nie wymaga dostosowania aż do tylu przepisów, co w przypadku budynków murowanych. Cena jednak rośnie wraz z modyfikacjami: takimi jak opcja uchyłu bramy czy dostosowanie designu garażu do indywidualnych wymagań (na przykład dzięki zastosowaniu blachy w kolorze drewnopodobnym). Garaże o dużych rozmiarach są naturalnie bardziej kosztowne – jest to związane zarówno z koniecznością zastosowania większej ilości materiałów, jak i większą trudnością przygotowania i zamontowania całej konstrukcji. Droższy jest także dach dwuspadowy (bardziej skomplikowany w konstrukcji). Znaczenie ma też to, jaki ma kolor blacha: garaż blaszany ocynkowany będzie tańszy niż ten w kolorze akrylu czy drewnopodobnym. Koszt może być więc bardzo różny, w zależności od wybranych opcji.

Ceny garaży blaszanych wahają się od około tysiąc osiemset do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Niewielki garaż blaszany 3×5 z blachy ocynkowanej i dachem ze spadem do tyłu, można zakupić już w cenie poniżej tysiąc dziewięćset złotych. Garaże przeznaczone na dwa samochody, z dwiema bramami uchylnymi, z blachą o kolorze złoty dąb – mogą oznaczać inwestycję przekraczającą dziesięć tysięcy.

Zaprezentowane powyżej ceny są jedynie przykładowe, nie jest to także nasza pełna oferta. Jako producent garaży blaszanych oferujemy garaże w różnych rozmiarach (nie tylko garaż blaszany 3×5 czy wymiary w tabeli), o różnej konstrukcji dachu i kolorystyce. Cennik umożliwia zaledwie przybliżone zorientowanie się w kosztach, z jakimi trzeba liczyć się, zamawiając garaże blaszane o konkretnych parametrach. Obrazuje on także różnicę w cenie pomiędzy różnymi opcjami. Aby poznać szczegóły – konieczne jest zgłoszenie po indywidualną wycenę.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami regionalnymi, dostępnymi w województwach: mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, małopolskim, śląskim, opolskim, dolnośląskim, podkarpackim.

Zamów garaż blaszany w swoim mieście. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem regionalnym!

Przedstawiciele regionalni

Legnica
tel. 76 753 0018

Jelenia Góra
tel. 75 640 90 08

Wałbrzych
tel. 74 662 00 08

Wrocław
tel. 71 707 10 69

Chełm
tel. 82 570 90 13

Zamość
tel. 84 535 82 10

Łódź
tel. 42 203 14 27

Piotrków Trybunalski
tel. 44 741 10 45

Skierniewice

tel. 46 816 70 51

Tarnów
tel. 14 634 60 47

Ciechanów
tel. 23 680 30 42

Ostrołęka
tel. 29 640 80 43

Płock

tel. 24 386 90 56

Radom
tel. 48 685 40 47

Siedlce
tel. 25 740 40 07

Warszawa
tel. 22 295 11 45

Opole
tel. 77 555 40 07

Rzeszów
tel. 17 715 00 78

Przemyśl
tel. 16 733 20 39

Bielsko-Biała
tel.  33 444 70 72

Częstochowa
tel. 34 373 40 27

Kielce
tel. 41 260 71 36

*Zapoznaj się z naszą polityką plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację tej polityki. Wysyłając formularz koniecznie zaznacz pole “wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych” na dole. 

Wybierz województwo jeżeli wysyłasz wiadomość z prośbą o wycenę
Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.