Garaże drewnopodobne

Garaże drewnopodobne pokryte są blachą trapezową, imitującą drewno. Ich konstrukcje wykonane są z profili zamkniętych, a okucia naroży i dachu oferujemy w standardzie. Dzięki temu blaszaki drewnopodobne odznaczają się wysoką estetyką wykonania oraz komfortem użytkowania. Garaże z blachy drewnopodobnej posiadają jeszcze jedną zaletę – nie są wymagające pod względem budowlanym, co pozwala na ich budowę w dowolnym miejscu. To czyni garaż blaszany doskonałą alternatywą dla wiaty garażowej wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie chcemy lub nie możemy wznieść obiektu murowanego. 

Jeśli chodzi o blaszaki, to rozwiązanie szczególnie polecane. Garaże drewnopodobne łączą bowiem najważniejsze zalety garaży blaszanych (stosunkowo szybka budowa, mniejsza ilość formalności do załatwienia i zwykle niższe koszty niż przy budynku murowanym, możliwość wybudowania ich niemal wszędzie) z atutami, którymi zwykle mogą poszczycić się garaże murowane: niezwykłą estetyką oraz wyjątkową trwałością. Nowoczesne garaże z blachy drewnopodobnej są także odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Garaże z blachy drewnopodobnej

Garaże blaszane często kojarzone są jako mało estetyczne „bunkry”, których wzniesienie na podwórku może oszpecić posesję. Garaże drewnopodobne, a właściwie garaże z blachy drewnopodobnej przeczą temu przekonaniu oferując funkcjonalność i ciekawy design. Zwłaszcza, jeśli zostaną wykonane przed doświadczoną firmę. 

Oferowane przez nas nowoczesne garaże, pokryte blachą imitującą drewno, wyglądają jednak wyjątkowo efektownie. Przypominają budynki wybudowane w całości z drewna i charakteryzują się ponadczasową, prostą elegancją. Dzięki temu garaż drewnopodobny z powodzeniem może stanąć w pobliżu domów utrzymanych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu, bez obaw o zaburzenie aranżacji. 

Blachę trapezową, którą pokryte są garaże tego typu, oferujemy w dwóch wariantach – matowym i gładkim. Może mieć jaśniejszy albo ciemniejszy kolor, w zależności od preferencji klienta. Widoczne usłojenie pomaga lepiej imitować wygląd naturalnego drewna. Blachą można pokryć całość garażu – zarówno ściany, jak i bramę oraz dach – tworząc w ten sposób spójny efekt. Zaprojektowany i wykonany przez nas garaż z blachy drewnopodobnej to rozwiązanie, które śmiało możemy zaproponować najbardziej wymagającym klientom. 

Przykładowe projekty można obejrzeć w umieszczonej poniżej galerii.  Prezentujemy w niej wykonane przez nas garaże blaszane o pokryciu drewnopodobnym:

Garaż blaszany drewnopodobny – cena

Garaże tego typu są – pośród garaży blaszanych – najdroższe, przy czym cena garażu blaszanego drewnopodobnego jest wciąż nieporównywalnie niższa niż obiektu murowanego czy prefabrykowanego. Cena za garaż blaszany drewnopodobny jest zależna od kilku czynników, takich jak zastosowanie materiałów wyższej jakości niż w przypadku zwykłych blaszaków ocynkowanych. Cena pozostaje także zależna od czynników dodatkowych. Pod uwagę trzeba wziąć między innymi ilość bram, rodzaj bramy (uchylna jest droższa niż rozwierna dwuskrzydłowa), rozmiar garażu oraz rodzaj dachu (dwuspadowy czy ze spadem do tyłu). 

Ostateczne koszty zawsze są ustalane indywidualne. Zapraszamy jednak do zakładki sklep, gdzie przedstawiamy przykładowe ceny, jakie mogą osiągnąć garaże blaszane o konkretnym projekcie, dostępne w naszej ofercie. 

Garaże blaszane z blachy trapezowej to wybór dobry dla klientów, którzy poszukują produktu wysokiej jakości. Nasza oferta obejmuje nie tylko samo wykonanie garażu, ale także przygotowanie jego projektu (w oparciu o oczekiwania inwestora), transport oraz montaż. . Garaże drewnopodobne z blachy projektujemy bazując na standardowych konstrukcjach garaży, które każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora.